Головна / Про комплекс
Про комплекс
Якість та матеріали будівництва
Власний підземний паркінг
Оздоблення на рівні пятизіркових готелів
Надійний забудовник

Житловий комплекс «Центральний Преміум» розташований в самому центрі міста Ірпінь, на вул. Соборній, 122.

Поруч з комплексом два великих міських парки – імені Правика та парк «Дубки». Комплекс складається с двох будинків з червоної цегли, має власний підземний паркінг та торговельні галереї на першому поверсі. Взагалом в ЖК буде 286 квартир.

Житловий комплекс «Центральний Преміум»

При будівництві ми використовуємо червону повнотілу цеглу, яка є найкращим будівельним матеріалом. Додатково стіни будуть утеплені мінеральною ватою 120 мм.

акі стіни чудово зберігають тепло взимку та прохолоду літом, отже економлять бюджет на опалення або охолодження житла.

Всі квартири ми здаємо у максимальній комплектації, тобто готовності до ремонту. У вартість квартири уже входить:

  • Чистова гіпсова штукатурка
  • Металопластикові вікна з двокамерними енергозберігаючими склопакетами
  • Сталеві радіатори опалення
  • Тепла підлога на кухні
  • Лічильники на світло, холодну воду, тепло
  • На підлозі лазерна чистова стяжка
  • Введений кабель для інтернет, телебачення та відеодомофону
Про комплекс

Майже 100% наших клієнтів мають принаймні один автомобіль в родині, отже важливо мати постійне місце для іх паркування.

Мешканці «ЖК Центральний Преміум» мають власний підземний паркінг, обладнаний всіма сучасними системами безпеки та вентиляції. Особливо це актуально власникам електромобілів або фанатам мототехніки.

Є можливість придбати паркінг або взяти в оренду. Прямо з паркінгу є можливість піднятися на свій поверх до квартири.

Про комплекс

Ми знаємо, що для бізнес-класу важливі деталі, тому будинок буде вашою гордістю – темні рами склопакетів, спокійна витримана архітектура, оздоблення вхідних груп мармуром, вхід по будинку тільки по ключ-картах.

Все це забезпечує високий рівень життя та безпеку мешканців нашого комплексу. На фото ви можете побачити вже реалізовані проекти наших будинків.

Про комплекс

Наша девелоперська компанія створена у 2013 року. За цей короткий термін компанія встигла зарекомендувати себе як надійний забудовник, що якісно реалізує усі проєкти в зазначені строки.

Одна з головних задач компанії – створення сучасних, комфортних житлових комплексів і необхідної інфраструктури для мешканців нових будинків.

ЖК «Центральний» на вул.Попова

За період 2014-2018 рр. були побудовані і введені в експлуатацію 4 будинки бізнес-класу в самому центрі Ірпеня, на вул. Д.Попова, 22. Всі будинки побудовані з повнотілої цегли, утеплені і облицьовані клінкерною цеглою. На території комплексу є свій дитячий майданчик, власна парковка.

ЖК «Центральний-2» на вул.Университетській

Другий проект забудовника — житловий комплекс бізнес-класу біля Центрального парку. Комплекс складається з восьми будинків по вулиці Університетська. Кожен з них виконаний за індивідуальним проектом і відрізняється один від одного. Разом вони утворюють архітектурну групу, об’єднану двором і зонами відпочинку.

Про комплекс